АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Нед Окт 25, 2020 6:10 pm

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 3   [ 23 мнения ]
Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ЯНГ ШЕНГ=СУПЕР СЛИМ
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 10:21 am 
Newbie
Newbie

Янг Шенг и Супер Слим едно и също нещо ли са?
Закупих си Янг Шенг,но каква беше изненадата ми,когато отворих кутията и вътре в упътването пишеше Янг Шенг,но накрая на брошурката като е-мейл за конакт беше дадено: Superslim@163.com .А и на самите блистери на Янг Шенг пише Супер слим?Та,ми стана интересно,ако Янг Шенг е всъщност Супер Слим защо се представят от някои хора като два различни продукта?

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ЯНГ ШЕНГ=СУПЕР СЛИМ
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 2:44 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Purple_rain написа:
Закупих си Янг Шенг,но каква беше изненадата ми,когато отворих кутията и вътре в упътването пишеше Янг Шенг,но накрая на брошурката като е-мейл за конакт беше дадено: Superslim@163.com .А и на самите блистери на Янг Шенг пише Супер слим?Та,ми стана интересно,ако Янг Шенг е всъщност Супер Слим защо се представят от някои хора като два различни продукта?

Да, това е абсолютна истина. Търговска политика на хора, нямащи нищо общо с фармацията или заобикаляне на името Суперслим по обясними причини.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 4:18 pm 
Newbie
Newbie

Десислава,ти пила ли си тези хапчета и доволна ли си?Притесняват ме страничните ефекти,честно казано.А и мислех,че Янг Шенг и Супер Слим са две различни неща,а се оказа,че са едно-просто е некоректно тези,които ги продават да представят Янг Шенг като някакъв друг,нов,и подобрен,и т.н. продукт,при положение,че не е така!

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 6:01 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Срам ме е да си призная. Повярвях на 100 % на господин Вносителя. Всичко звучеше прекрасно. Пих ги и си опорочих цялата отпуска миналата година. Че и не отслабнах. Малко по-късно ще пиша повече.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 11:50 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Прикачени файлове:
сслим1.jpg
сслим1.jpg [ 216.83 KiB | Прегледано 9981 пъти ]

Прикачени файлове:
сслим2.jpg
сслим2.jpg [ 193.69 KiB | Прегледано 9981 пъти ]

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 5:38 am 
Newbie
Newbie

Десислава написа:
Срам ме е да си призная. Повярвях на 100 % на господин Вносителя. Всичко звучеше прекрасно. Пих ги и си опорочих цялата отпуска миналата година. Че и не отслабнах. Малко по-късно ще пиша повече.

Мила Десислава, отдавна не съм писал във уважавания от мен Ваш сайт... Бихте ли пояснили, какво пихте миналата година и какъв беше ефектът му. Защото според информацията, която имам от първа ръка/лично от Вас/ не е било Янг Шенг, а ХЕРБА ФАСТ.
Ще са радвам да споделите с многоуважаемата Ви аудитория, че продавахте подобен продукт, без да сте сигурна в произхода му и качеството му и то след като прекратихте отношенията си с нас, поради по-високата ни доставна цена. Надяваме се, че сте прекартили тази практика след рекламацията на Ваши клиенти от продукта.

Надяваме се, че във Вашата аптека всички продукти са с доказано качество и произход и техния активен маркетинг не се крепи само на личната Ви симпатия към един или друг вносител и по-голямата печалба!

Вече повече от година продаваме този продукт. Лично сме посетили и фабриката в Китай, а след проверките на ГДБОП при вноса на продуктите ни и извършените от Дирекция "Централна митническа лаборатория " изследвания можем да смятаме, че пордуктът ни е безопасен. Не можем обаче, да бъдем сигурни дали продуктът е същият, ако внесен и се продава от други лица.

Без да влизам в излишна полемика, бих искал да споделя, че страничните ефекти, от които се опасява Вашата потребителка, са свързани с широко рекламирания прудкт Лида, а не с продукта Янг Шенг/не супер слим!/

Шо се отнася до внушението, че вносителите на фармацевтични продукти трябва да са фармацевти е неморално и погрешно. Повечето лекарста /да не говорим за хранителни добавки/ се внасят от търговски лица, а не от фармацевти и това е световна практика.

Последно за да отговоря на Вашата потребителка, ще предоставя информация, която Ви е добре известна Супер слим не е търговска марка!
http://www.china-3day-diet.com/images/u ... 542591.jpg
http://www.bioline.ro/slim_s.jpg
/линковете, точно както и Вашите са само ориентировъчни и информативни, а не представителни/

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 10:19 am 
Administrator
Administrator
Аватар

Господин Петров,
Нямам намерение да споря с Вас . Още повече, че никъде не визирам Вашето име и Вашата фирма. Странно защо точно Вие реагирахте.
Относно това какво сме си споделяли лично бих могла да кажа много неща, но нямам намерение да изпадам на Вашето ниво на спор.
Аз съм и си оставам фармацевт и грижата за здравето на пациентите ми е по-важна от печалбата. Отлично знаете, че аптеката ми е от седемнадесет години и е в собствено помощение. Синът ми също е магистър-фармацевт. Не бихме си позволили да осъществяваме бързи печелби за сметка на продажби на продукти със съмнителен произход.
За това кой казва истината и кой не, нека Господ бъде съдник !
Без да се оправдавам, аз отдавна не продавам този продукт!
И моля, без Троянски коне!

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 12:03 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Purple_rain написа:
yangsheng написа:

ВИДНО ОТ ПОСОЧЕНИЯ В ТОЗИ ПОСТ ЕЛЕКТРОНЕН АДРЕС, ДАМАТА НЕ ВИЗИРА ВАС, НО ЩОМ ВЗЕМАТЕ ОТНОШЕНИЕ, ДОБРЕ.

Мила Десислава, отдавна не съм писал във уважавания от мен Ваш сайт... Бихте ли пояснили, какво пихте миналата година и какъв беше ефектът му. Защото според информацията, която имам от първа ръка/лично от Вас/ не е било Янг Шенг, а ХЕРБА ФАСТ.
Ще са радвам да споделите с многоуважаемата Ви аудитория, че продавахте подобен продукт, без да сте сигурна в произхода му и качеството му и то след като прекратихте отношенията си с нас, поради по-високата ни доставна цена. Надяваме се, че сте прекартили тази практика след рекламацията на Ваши клиенти от продукта.

Надяваме се, че във Вашата аптека всички продукти са с доказано качество и произход и техния активен маркетинг не се крепи само на личната Ви симпатия към един или друг вносител и по-голямата печалба!

Вече повече от година продаваме този продукт. Лично сме посетили и фабриката в Китай, а след проверките на ГДБОП при вноса на продуктите ни и извършените от Дирекция "Централна митническа лаборатория " изследвания можем да смятаме, че пордуктът ни е безопасен. Не можем обаче, да бъдем сигурни дали продуктът е същият, ако внесен и се продава от други лица.

Без да влизам в излишна полемика, бих искал да споделя, че страничните ефекти, от които се опасява Вашата потребителка, са свързани с широко рекламирания прудкт Лида, а не с продукта Янг Шенг/не супер слим!/

Шо се отнася до внушението, че вносителите на фармацевтични продукти трябва да са фармацевти е неморално и погрешно. Повечето лекарста /да не говорим за хранителни добавки/ се внасят от търговски лица, а не от фармацевти и това е световна практика.

Последно за да отговоря на Вашата потребителка, ще предоставя информация, която Ви е добре известна Супер слим не е търговска марка!
http://www.china-3day-diet.com/images/u ... 542591.jpg
http://www.bioline.ro/slim_s.jpg
/линковете, точно както и Вашите са само ориентировъчни и информативни, а не представителни/

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 7:38 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

СПОРОВЕТЕ СА ИЗЛИШНИ. ВСЕКИ САМ МОЖЕ ДА ПРОВЕРИ КАКВО ПИЕ.

КАПСУЛАТА, ЧИЕТО СЪДЪРЖАНИЕ ИЗСЛЕДВАМ Е БЯЛА И ЗЕЛЕНА НА ЦВЯТ. ПОВТАРЯМ БАВНО - БЯЛА И ЗЕЛЕНА. ЩЕ КАЧА ВТОРИ КЛИП, НА КОЙТО СЕ ВИЖДА ПО-ОТЧЕТЛИВО.
Прикачени файлове:
IMG_1222.JPG
IMG_1222.JPG [ 2.92 MiB | Прегледано 9841 пъти ]

Добре, че след пробата не изхвърлих капсулите.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 11:19 pm 
Newbie
Newbie
Аватар

yangsheng написа:

Световна практика може, но в България нещата са опорочени. Меткаш въдицата по форумите и готово. Шараните кълват, вредно, безвредно, действа , не действа. Някой напълни гушка и се скрие. А фармацевта си остава на поста, залага и име, и авторитет. При този либерален режим на регистиране на хранителни добавки, а и както от Нова година техния контрол минава към Министерство на земедилието, жална му майка на българина. Да не говорим за продажбите онлайн. Не можеш му хвана дирите, а за имената на героите можем само да гадаем.

Като магистър-фармацевт бих желал да Ви попитам господин морален нефармацевт- вносител, какво е това вещество ФЛАВОН, което съдържа Янг Шенг.
Моля, не ми пествайте текстове, копирани от интернет пространството.
И какво е Вашето обазование, че си позволявате да давате медицински съвети онлайн?

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 3   [ 23 мнения ]
Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща