АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 1:25 am

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Здрав дух , здраво тяло
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2012 3:21 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

http://karmen.bg/bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD ... 0%BB%D0%BE

ЗДРАВ ДУХ, ЗДРАВО ТЯЛО

Прикачени файлове:
karmen and joao de deus.jpg
karmen and joao de deus.jpg [ 20.29 KiB | Прегледано 2232 пъти ]

Прикачени файлове:
joao de deus.jpg
joao de deus.jpg [ 24.04 KiB | Прегледано 2232 пъти ]

Прикачени файлове:
karmen.jpg
karmen.jpg [ 13.48 KiB | Прегледано 2232 пъти ]

Този сайт е за авантюристи, за хора с гореща кръв и силно биещи сърца, непрестанно търсещи и безстрашни. Той е предназначен за тези от вас, които наистина искат да станат господари на собствената си съдба, които не се страхуват да поемат отговорността за собствените си мисли, думи и действия. Той е за тези, които са достигнали достатъчно развито съзнание в интелектуално и морално отношение, че да желаят с все сърце да разберат научните закони за собственото си съществуване и да тръгнат по пътя на осъзнаването на всички аспекти на човешкото материално Аз, на откриването на Божествената частица АЗ СЪМ в себе си и пълната съзнателна интеграция на тези две същности, които когато успеем да хармонизираме ни превръщат в нашата действителна същност – Дух в тяло, Сътворец на Божествения Абсолют и Бог в действие тук, в материалния свят.

Цялата информация в сайта е получена чрез личен опит и представените техники и медитации са тези, с които лично аз съм постигнала много бързи резултати. Моля тези от вас, които вземат решението да ги използват активно да ми пишат за собствения си опит и за получените резултати. Винаги съм на ваше разположение за каквито и да било консултации и съвети.

Искам да подчертая, че това е моята истина, тя може да не е вашата. Не спирайте да търсите отговори на въпросите си, които да усещате със сърцето си като вашата истина.

Желая ви искрено бързи и съвършени резултати в процеса на самоусъвършенстването и себереализацията.

Този сайт е за авантюристи, за хора с гореща кръв и силно биещи сърца, непрестанно търсещи и безстрашни. Той е предназначен за тези от вас, които наистина искат да станат господари на собствената си съдба, които не се страхуват да поемат отговорността за собствените си мисли, думи и действия. Той е за тези, които са достигнали достатъчно развито съзнание в интелектуално и морално отношение, че да желаят с все сърце да разберат научните закони за собственото си съществуване и да тръгнат по пътя на осъзнаването на всички аспекти на човешкото материално Аз, на откриването на Божествената частица АЗ СЪМ в себе си и пълната съзнателна интеграция на тези две същности, които когато успеем да хармонизираме ни превръщат в нашата действителна същност – Дух в тяло, Сътворец на Божествения Абсолют и Бог в действие тук, в материалния свят.

Цялата информация в сайта е получена чрез личен опит и представените техники и медитации са тези, с които лично аз съм постигнала много бързи резултати. Моля тези от вас, които вземат решението да ги използват активно да ми пишат за собствения си опит и за получените резултати. Винаги съм на ваше разположение за каквито и да било консултации и съвети.

Искам да подчертая, че това е моята истина, тя може да не е вашата. Не спирайте да търсите отговори на въпросите си, които да усещате със сърцето си като вашата истина.

Желая ви искрено бързи и съвършени резултати в процеса на самоусъвършенстването и себереализацията.

Казвам се Кармен Лазарова и се обръщам към всички, които изпитват нуждата от осезателна духовна промяна в живота си и към онези, които имат нужда от изцеление.

Живеем в динамично време, което все повече налага нуждата от разширяване диапазона на нашите умения и коригиране моделите ни на поведение. Нашето тяло все по-често алармира за възникващи проблеми, за много от които сме били продължително време глухи и слепи. Ако сте от хората, които търсят положителна промяна за себе си на всички нива, това предложение е актуално във всеки един момент.

То ни помага да израснем с помощта на Същности извън нашата материална реалност, които многократно са доказали отношение на пълна подкрепа към хората.

joao de deus При изключителен интерес най-известният медиум в света - Жоао де Деус провежда лечителски сесии в Бразилия и три пъти в годината в Европа. Бразилският лечител е изцелил директно и индиректно до 15 милиона човека през своята над 50 годишна практика. Роден като Жоао Тишейра де Фариа на 24 Юни 1942 година в малко селце в Бразилия, той става популярен в цялата страна още като младеж, когато се отключва дарбата му. Хиляди хора търсят ежедневно помощта му. В Каза де Дон Игнасио той приема повече от 40 години хора от цял свят, където по време на лечителските сесии Духовни-лечители от невидимия свят въздействат чрез транс-медиума върху присъстващите. Въздействието е приятно като възприятие и оставя усещането за получена безусловна любов. Повечето от невидимите лечители са същности на действително живели личности, които любящо служат на хората. Жоао де Деус

( Жоао Божий ) е името, което медиумът получава от благодарните изцелени още в неговата ранна лечителска дейност. Той е изключително скромен човек, който заявява : „Аз не лекувам никой. Господ е този, който лекува и с неговата безкрайна доброта позволява на духовните същности да лекуват и утешават моите братя”.
Кармен заедно с Жоао де Деус

Кармен заедно с Жоао де Деус

Същностите подпомагат цялостно личността на духовно ниво и крайният резултат е не само по отношение на здравето, а и в промяна на качеството на живот и цялостното светоусещане. Всеки, който е присъствал на семинар на Жоао или е бил в Бразилия при него, споделя, че е имал физическо усещане при невидимите операции, които са му били направени. Повечето от хората усещат непрекъснато потока от енергия и след срещата с Жоао. Въздействието продължава докато имате нужда, в един индивидуален и съобразен процес с вас. Голяма част от хората се обръщат към Жоао, когато лекарите са се отказали от тях. Ако имате сериозен здравословен проблем, не се колебайте, а си дайте шанс да се излекувате докато е възможно. При всеки човек въздействието преминава по различен начин и с индивидуална продължителност.

Аз, Кармен Лазарова,

Кармен Лазарова

Кармен Лазарова
Съм дъщеря на Каза от 19 март 2007 г, а от 13 март 2008 г. медиум и официален водач. Аз съм единственият водач с български език, който живее в България, което ми дава възможност пряко да бъда на разположение на всички нуждаещи се от подкрепа. Водя групи в Бразилия и на семинари в Европа. Под ръководството на Духовните Лечители помагам на тези, които желаят активно да участват в собственото си изцеление, да преосмислят и променят моделите си на поведение. Съдействам за изпращане на снимки и получаване на лекарства от Бразилия. Провеждам индивидуални консултации.

Същностите не налагат да изберете свой водач, но избират хора, които могат да ви подкрепят в този нов път на общуване с тях, за да можете правилно да вникнете в същността на случващото се, за да можете максимално бързо да настроите съзнанието си за духовната промяна и физическото изцеление.

Данни за контакт:

e-mail: carmenjoao@abv.bg,

website.: http://www.karmen.bg

моб. тел.: +359 878 621 377

стац. тел.: +359 2 957 87 20/21

Предстоящо: Семинар с лечителски сесии на Жоао де Деус в Австрия през ноември 2012 г. (23.11.2012 – 25.11.2012). За повече информация:

http://www.elfytours.com/Excursions/vie ... id=1114485

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Здрав дух , здраво тяло
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 5:47 pm 
Newbie
Newbie

Наистина е така, сигурна съм че с вяра се лекува. Колкото повече мислим позитивно за това че ще оздравеем, раноили късно се подобрява състоянието ни, духът е нашата вътрешна сила.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]