АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Нед Сеп 27, 2020 6:37 pm

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Съобщение
 Заглавие: И Бийонсе със свой аромат
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2009 11:20 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

И Бийонсе със свой аромат

Скоро ще настъпи моментът, в който най-добре платената млада певица - Бийонсе Ноулс, ще престане да бъде само лице на ароматите на Armani и ще има собствена марка парфюм. Първият козметичен продукт на певицата ще стане факт съвместно с компанията Coty и ще се появи на пазара през пролетта на 2010 г. За каква сума е договорът, не е известно, но ако се вярва на експерти в областта, през следващите три години Бийонсе ще добави към банковата си сметка още 20 млн. долара. "За мен парфюмът отразява женския характер и уникално чувство за стил. Обичам много аромати, но засега не съм намерила този, който най-пълно да ме олицетворява като жена. Работейки с Coty, получих възможността да въплътя своята мечта за идеалния парфюм", казва Бийонсе в свое интервю. С бъдещия й парфюм обаче се свърза и поредният скандал. Тъй като наименованието на очаквания аромат е Sasha Fierce, компанията Abercrombie & Fitch отбелязва, че още преди години е пуснала аромата Fierce, което означава, че козметичното произведение на Бийонсе ще въвежда купувачите в заблуда. Според Abercrombie & Fitch от продажбата на Fierce само за 2009 г. се очакват 64 млн. долара приходи.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]