АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Пет Фев 26, 2021 10:55 pm

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 19 от 20   [ 191 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Врачките - да обменим опит
МнениеПубликувано на: Пон Дек 07, 2020 12:58 am 
Full Member
Full Member

Благодарим за споделеното.
Но как човек може да разбере дали има вмешателство или е просто част от кармата?

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 07, 2020 6:20 pm 
Newbie
Newbie

Диляна написа:
Благодарим за споделеното.
Но как човек може да разбере дали има вмешателство или е просто част от кармата?

Всяко едно вмешателство е вид външна енергия на движението, която кара човека да се чувства неспокоен, да не може да си намери място. Има и доста симптоми, които се проявяват при хората. Един от първите е проблеми със съня. Човек не може да спи, трудно записва, лесно се буди и после не може да заспи. Сутринта се събужда изпит без енергия. Може да има непрекъснато главоболие, което не минава с никакви лекарства и обезболяващи. Тежест в гърдите, вътрешно безпокойство, буца в гърдите и гърлото, непрекъснати мрачни мисли, депресия меланхолия и др. Това са част от симптомите, има и други, но има значение какво е кодирано - за смърт, за любов, липса на късмет и непрекъснат невървеж в живота и др. Ако имате едно или повече е възможно човек да има енергиен проблем. И също, ако с медицинските методи не може да установи нищо, е твърде вероятно да говорим за енергиен проблем.

Има метод, с който може да бъде проверено дали проблема, който има човека е свързан с външно влияние или е кармичен. Кармичните неща само и единствено човек лично може да ги поправя. Чрез молитви, дела, разканияние, има и други методи. В индуската система кармата се дели на 2. Карма - кредит на нещата, който трябва да изплатим и Дихарма - дебит или спечелена енергия за градивни неща и нужди в нашия живот или за изплащаме на карма. Това се получава, когато помогнем безкористно на някой, който в минал живот ни е помогнал. Така се изравняват нещата. ПОнякога трябват десетки години работа и труд за да има промяна а понякога и цял живот, и също понякога ефекта може да е доста бърз.

Споделяне във Facebook

Последна промяна TruthSeeker на Вто Дек 08, 2020 3:13 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 08, 2020 2:53 am 
Newbie
Newbie

Десислава написа:
В момента чета една доста интересна книга - "Моите срещи със злото.........". Там се дават отговори на много въпроси. Защо например Киприяновите молитви не помагат. Не помагат, когато магията е направена от човек с друга вяра. Та авторът твърди, че такива неща като разваляне на магия от разстояние - НЯМА.

Това за съжаление не е вярно и са несериозни твърдения. Автора в случая явно не е успял да навлезе в материята и да разбере, че всеки проблем има решение, и всяко действие има противодействие. ТОва е характерна черта за физическия материален или дуален(полярен свят) Доборо - зло, Бяло и черно, топло и студено, бързо и бавно, Светлина и тъмнина.
Магията е наука и за нея се изискват знания а не въображение. Примера на този човек е като да каже някой, че арабските цифри могат да бъдат използвани само от араби. Не, тези цифри се използват от тези, които ги разбират а не от някакви етнически фактори като пол, цвят на кожата, държава, език и т.н. Има различни методи за развалане както го наричат, но истинския метод, който би имал резултат е свързан с 2 действия. първо пречистване на енергията и после балансиране на енергията, защото това са 2 различни процеса и така процеса става пълен. За пример с изчистването, енергията, която пречи на човека излиза от него, но вибрацията на тази енергия и на човека е една и съща и по закона на подобието те се привличат и е въпрос на време, магията да се върне. И в 99% от случаите, като отидете при човека, той казва, че пак някой ви е направил нещо а това не е вярно. Това е същата стара енергия, която пак се е върнала. Закона е такъв, ако се изкара нещо от човека, в него се отваря празнина. тази празнина, ако не бъде запълнена с нещо добро, може да се върнете старото или да дойде по-лошо. Това е идеята на балансирането. Така се променя вибрацията на човека и той вече не привлича старите енергии от миналото. Но затова трябват знания.

П.С. - Според мен причината , Кипряновите молитви да не помагат е в това, че свещеника , който ги чете в повечето от случаите не е спазил условията, на които трябва да отговаря а те са - да е постил 40 дни без да е ял месо и да е пил алкохол, да не е правил секс и да не е говорил лошо за другите. Има и пост за човека, на когото се четат, поне 3 дни преди молитвите. И отделно свещеника трябва да бъде отдаден на молитвата и да я усеща и върши от сърце а не бързо да изрече думите. И не на последно място таксата, която има на повече места. Вероятно има и единици истински свещеници, който постят специално за тези молитви, правят ги от сърце и не взимат пари, но са изключително малко. Затова има и други методи.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 08, 2020 6:25 pm 
Full Member
Full Member

И на мен са ми чели Киприянови молитви-пишеш си името на едно листче,плащаш си и отчето чете всеки четвъртък.До сега нищо не ми се е променило,даже бих казала,че някои неща се пообъркаха,направо е нещо,което не съм очаквала,че може да ми се случи.Все още не мога да се измъкна от кашата.Не знам дали е от молитвите или така е трябвало да стане,но фактите са си факти.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2020 6:27 pm 
Newbie
Newbie

Диляна написа:
Това не съм го разказвала досега,защото го бях сметнала за маловажно,но се е случило на моя позната същото,затова не мога да си замълча.
Преди две години се свързах с един потребител от бг мама,който уж разваля магии.Можел,щял да се пробва.Каза да отида в населеното място,близо до София.Каза ми да си нося бански и чехли,защото щял да ме полива на двора.Да си нося и халат,за да се подсуша съответно.Цялата процедура била към три-четири часа.Казах му,че ще му се обадя следващата седмица.Но просто не го направих.
Явно продължава да практикува по този начин.Бъдете внимателни.Не си спомням за какви пари ставаше въпрос.

Тъй като видях, че някой от потребителите беше питал за името на профила на този човек искам да кажа, че това съм аз и това е метода, който ползвам и на който са ме учили на изток. Но информацията, която жената е дала не е съвсем вярна.
1 - Няма никаква цена и такса на това, защото духовността не може да има нито такса нито цена. Ако има такава автоматично се превръща в бизнес и нещата се опорочават и човека усетно или неусетно започва да служи на тъмните сили. Човек, ако държи и има желание от сърце може да остави каквото иска под формата на дарение, но може и нищо да не остави. Той е свободен. Ако има такса вече не е помощ, защото става бартер - информация срещу заплащане или някаква друга услуга срещу заплащане.
2 - Населеното място близо до София е Владая и там имах кабинет, където приемах хората. Освен това там е природно място заобиколено от гора и природата помага за всякакви видове изчиствания и освобождавания. Причината да казвам на хората, че трябва да дойдат с бански, кърпа и джапанки сякаш отиват на басейн или да си носят дрехи, с които да бъдат поляти и после да преоблекат е свързана с метода за пречистване на енергията, на който са ме научили. Подготвя се вода с цветя в специален съд, и с молитви и мантри водата приема природната енергия на природните елементи и така водата после може да пречисти човека. Идеята на пречистването е следната. Всеки един човек може да бъде уподобен на една чаша, която се пълни с чувства, емоции и други и закона е такъв, че каквото е съдържанието на чашата на човека, такова ще бъде и неговото състояние. Тоест, ако някой е натрупал много скръб, гняв, агресия, тъга и други тежки емоции, този човек не може да бъде позитивен, защото неговото съдържание на чашата му автоматично създава тези състояния, който са натрупани. Чрез метода на пречистването, природата пречиства и обновява човека и неговата енергия и така чашата му се излива и той става неутрален - нула, празен. Нито е позитивен, нито е отрицателен. След което той започва наново да пълни своята чаша. И според свободната си воля може да пълни с позитивни неща или с отрицателни. Закона е следния - ако човек е благодарен, приема нещата в живота и търси решението вместо проблема, винаги пълни чашата си с позитивни неща. И обратното - ако се гневи, лъже, краде, недоволства, наранява пълни с негативни неща. Чрез този метод се освобождават всякакви видове външни влияния - магии, същности и духове както и проклятия, защото това не се прави от човека а от природата и именно затова водата трябва да облее човека, за да може да го пречисти. Водата е основното средсвто за миене и почистване и когато стане природна, тя може да пречиства и енергия а не само материя.
3 - процедурата може да бъде извършена за 30-50 мин, максимално бързо, но в повечето случаи хората имат някакви въпроси или искат да споделят нещо и затова остават по повече време. За всеки различно. Повечето остават между 2-3 часа, но има и такива които остават по повече. Даже съм имал хора, който са оставали над 6 часа. Защото идеята е човека да получи помощ и да си тръгне спокоен и обновен. Не да се каже - ти много се застоя, свърши ти времето и трябва да си ходиш.
4-какво представлява процедурата - първо подготвям дарове, които се правят от цветя и плодове, с които се общува с природата и така се спазва първия закон, че преди да получиш, трябва да дадеш. После се моля за човека, за да призова Господните сили на помощ, защото ако човек не ги повика, те не се бъркат. После лея олово или куршум както се нарича, чрез който се изтегля стрес, напрежение и вътрешни програми от подсъзнанието, които понякога много влияят и пречат на качеството на живот на човека, дори без той да го осъзнава. После се подготвя вода, която се зарежда с енергия и човека я изпива, след което се изтегля от тялото му, ако има някаква енергия което му пречи. После се прави пречистването, което като къпане, но главата и косата почти не се мокрят. И накрая се подава енергията на баланса, която хармонизира енергията на микрокосмоса с енергията на макрокосмоса. Защото за съжаление масово хората, които се занимават с изчистване на някакви енергии не знаят, че изчистването не решава проблема. Защо не го решава. След като се изчисти или излезе енергията от човека, която му пречи, тя и човека имат една и съща вибрация, защото са били свързани определено време. По закона на подобието те взаймно се привличат и така проблема пак се връща при човека. Така има много хора, които стават абонати на други хора, които им казват, че непрекъснато някой им прави нещо а това не е вярно. Това е старата енергия, с която те не знаят как да се справят. Чрез енергията на баланса се променя вибрацията на човека и се запълва неговата система с енергията на макрокосмоса, което балансира неговата енергия. Учителят Петър Дънов Беинса Дуно е казал така - ако освободите нещо от някой човек, вътре в него се отваря една празнина. Тази празнина, ако не я запълните с нещо добро, се връща или старото или може да дойде по-лошо нещо. Това е на чисто вибрационен принцип, защото във вселената празни места няма. И не последно място цялата източна култура казва, че човек може да има проблем само в случая - излишък на енергия или недостиг на енергията. Ако той е в баланс, не може и няма причина да има проблем. Така, когато човек се пречисти и се балансира, самия баланс вътре в него може да разрешава всякакви негови проблеми. Но това, човек може да го разбере само на практика.

Съжалявам, че изписах толкова много, но исках да обясня добре. Не искам по никакъв начин да правя реклама а искам да е ясно какво точно се случва. Имам кабинет в центъра на София, където приемам хората. Ако някой има нужда и желание може да ми пише на лично съобщение и да заповяда.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 11, 2020 11:29 pm 
Full Member
Full Member

Ако се вярва на врачките,90 % от хората имат магия,което за мен си е абсолютно абсурдно.Трикове ,за да се изкарат едни хубави пари.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 11, 2020 11:51 pm 
Newbie
Newbie

Диляна написа:
Ако се вярва на врачките,90 % от хората имат магия,което за мен си е абсолютно абсурдно.Трикове ,за да се изкарат едни хубави пари.

Всеки, който каже, че някой има магия или друго вмешателство и иска пари, за да помогне е възможно да не казва истината и така да манипулира човека. Като цяло хората, които са по-високо ниво не казват на другите какъв точно е проблема им, за да не ги плашат а директно го разрешават, доколкото това зависи от тях. За външните влияния друг човек може да помогне и да освободи, но за вътрешните проблеми, никой не може ни влияе. А много от хората имат такива проблеми.
Симптомите показват дали човек има външно влияние. Освен физическите симптоми и каръка също. Ако на човек не му вървят нещата с месеци и както се казва, всичко, което хване се чупи в ръцете му, това е признак, че не е карък е сила, която съвсем целенасочено работи и му създава съпротиви. Може да има такъв ден, който се нарича ден на съпротива, но той се случва 1 или няколко пъти месечно максимум, ако е всеки ден, значи е сила, която ни противодейства.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 12, 2020 3:17 pm 
Full Member
Full Member

TruthSeeker написа:
Симптомите показват дали човек има външно влияние. Освен физическите симптоми и каръка също. Ако на човек не му вървят нещата с месеци и както се казва, всичко, което хване се чупи в ръцете му, това е признак, че не е карък е сила, която съвсем целенасочено работи и му създава съпротиви. Може да има такъв ден, който се нарича ден на съпротива, но той се случва 1 или няколко пъти месечно максимум, ако е всеки ден, значи е сила, която ни противодейства.

И все пак хората не са с еднакъв късмет-на едни им върви във всичко,на други по-малко,на трети-никак.Струва ми се,че не може всички да сме супер късметлии.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 16, 2020 1:49 pm 
Newbie
Newbie

Диляна написа:
TruthSeeker написа:

И все пак хората не са с еднакъв късмет-на едни им върви във всичко,на други по-малко,на трети-никак.Струва ми се,че не може всички да сме супер късметлии.

Не знам доколко сте запозната, но качеството на физическия свят, на материята е всичко да бъде уникално и неповторимо. Науката доказва това със структурата и формата на снежинките, която уникална за всяка една снежинка. Както и пръстови те отпечатъци. Така че и с късмета е така. Освен това самото разбиране на хората за късмета е, че е едва ли не случайно. А в света случайности не съществуват. Има закон за причината и следствието - всяка причина има следствие и всяко следствие причина. Нищо не се случва без причина, тоест случайно.
Бог помага на всички и на всичко непрекъснато и така на всеки човек се дава да има късмет. Ако човек непрекъснато има проблеми и трудности и потъва в живота, това означава, че има причина. Дали е външна или идва от самия него тоест, от начина по който мисли, чувства и действа трябва той да разбере. Дали с чужда помощ или не е негов избор. Баланса и хармонията са нещо, което е винаги свързано с действие и проява на воля. Следователно когато нещо не е наред, трябва да се намери причината и да се направят промени, за да се балансират нещата. Естественото състояние на всеки един индивид е здраве, болестта е неестествено нещо, което показва, че човека бърка някъде.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2021 6:14 pm 
Full Member
Full Member

Едно предсказание на Искра от Бистрица се сбъдна след осем години.Става въпрос за здравословен проблем.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 19 от 20   [ 191 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща