АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Съб Ное 17, 2018 4:19 am

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 3 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Звезди се вталяват с вода
МнениеПубликувано на: Нед Мар 27, 2011 11:12 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Звезди се вталяват с вода
Прикачени файлове:
вода.jpg
вода.jpg [ 5.25 KiB | Прегледано 3527 пъти ]

Два литра на ден и свалям до три килограма на седмица, призна Хилда Казасян

Ако искате да се вталите, пийте вода. Това е съветът на експерти по аюрведа в Индия. Те обясняват, че тялото възприема дори млякото и виното като храна, а не като течност. А то е жадно за два-три литра на ден. Иначе си я "дръпва" от ставите или клетките. Тогава се нарушава балансът, толкова задължителен за физическото и психическото ни здраве.

Учителят Петър Дънов пък пише, че една-две чаши чиста топла вода сутрин действат изключително добре за поддържане на теглото и за пречистване. Темата беше дискутирана на сбирка за създаването на Фондацията "Български национален воден съвет" в "Студио 5" на НДК.

Звезди от различни жанрове се оказаха изключително изкушени. Прочутата диетоложка проф. д-р Донка Байкова беше категорична: "Който забравя да пие вода, няма да изглежда по-млад, по-красив, по-слаб и по-позитивен. Защото редукционният процес зацикля и контролът на килограмите става все по-сложен". Йоана Буковска, друг член на Обществения съвет, призна, че за нея водата е началото и краят на всичко. "Два литра плюс час ходене пеш - това е най-добрата формула за извайване на фигурата". Огнян Симеонов, спец в тибетската медицина, пък припомни, че е най-добре да се поглъща вода, която е енергизирана, жива и излъчва любов и спокойствие.

"Налейте я в бутилки от синьо стъкло, оставете ги на балкона, за да ги нагрее слънцето", препоръча той. Тв дамата Ива Дойчинова, джаз звездата Хилда Казасян, колегата й от попа Искрен Пецов, дизайнерката Мариела Гемишева, режисьорката Иглика Трифонова и кметът на Лозенец Прошко Прошков споделиха, че когато са на диета, залагат най-много на водата.

Албена Атанасова

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Звезди се вталяват с вода
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2011 8:09 pm 
Newbie
Newbie

Прочетох и другите теми, свързани с водата. Мисля, че с вода може да се отслабне, ако се приема само вода :)

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Звезди се вталяват с вода
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2011 5:56 pm 
Sr. Member
Sr. Member
Аватар

dool написа:
Прочетох и другите теми, свързани с водата. Мисля, че с вода може да се отслабне, ако се приема само вода :)

Абсолютно съм съгласна !

Полезна е и задължителна, аз лично пия много вода, но за съжаление не съм отслабвала от това никога .

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 3 мнения ]