АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Нед Ное 23, 2014 7:27 am

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 4 от 6   [ 60 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Иван Качов
МнениеПубликувано на: Пон Юли 12, 2010 11:41 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Прикачени файлове:
.jpg
.jpg [ 42.46 KiB | Прегледано 7357 пъти ]

Звъннах на този телефон. Оказа се, че е склад "Интерфарма". Ако си частно лице, можеш да си купиш Холестенорм, но ако си аптека - не.
Оставям без коментар.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 13, 2010 12:59 pm 
Newbie
Newbie
Аватар

Преди малко говорих лично с доц. Кузман Гиров от ВМА. Никога няма да ползвам капките на Иван Качов! Два пъти г-н Качов ми казваше по телефона, че е в отпуск. А е пенсионер. Миналата седмица бях в София. Обадих му се в четвъртък и ми опхредели среща в петък пред ВМА. Поради ред причини не можах да отида. Не вярвам на този човек!

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 18, 2010 9:09 pm 
Newbie
Newbie

Иван Калев написа:
Преди малко говорих лично с доц. Кузман Гиров от ВМА. Никога няма да ползвам капките на Иван Качов! Два пъти г-н Качов ми казваше по телефона, че е в отпуск. А е пенсионер. Миналата седмица бях в София. Обадих му се в четвъртък и ми опхредели среща в петък пред ВМА. Поради ред причини не можах да отида. Не вярвам на този човек!

Май нещо си изменихте мнението господине.Както казах нищо не може да се скрие днес във века на комуникацията и информацията.Пак казвам дано тези капки да имат ефект.Недейте бърка природните сили и неограничените възможности на нашето съзнание с фалшивото у нас българите.С удоволствие бих станал спонсор на производството на тези капки,но засега аз го смятам за поредната подигравка с немалкото болни хора у нас.И ВСЕ ПАК БЪДЕЩЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ ДАЛИ СЪМ БИЛ ПРАВ!

Погледнете тук

http://medoboz.ru/h-lekarstva/holestenorm.html

Или тук

http://spravochnik03.com/lekarstvo/holestenorm

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 09, 2010 9:58 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

ЛИНК

Цитат:
Чакат ред за капките-чудо „Холестенорм“ в старозагорските аптеки

* сряда, юли 14, 2010, 20:11
* Стара Загора

Старозагорските аптеки от веригата „Интерфарма“ правят списъци от чакащи за чудодейните билкови капки „Холестенорм“ на биохимика и фитотерапевт Иван Качов, които чистят артерии и свалят кръвно, установи проверка на stzagora.net. Капките вече се продават, уверихме се в една от аптеките „Интерфарма“.
Цената им е 15,84 лв. за шишенце от 50 милилитра. Проблемът е, че заради трудното производство на билковия извлек в посетената от нас аптека се доставят само по 5-6 опаковки седмично, а списъкът от чакащи наброява 15-20 души.
При това излезе наяве нещо доста разочароващо за чакащите. Оказа се, че щастливците, на които им идва редът, не си вземат скромно по едно флаконче, за да си го пият със здраве, а си поръчват по 10-20 наведнъж, за да си подсигурят цял курс на лечение. Така до момента в аптеката са продали 20-30 флакона на двама-трима чакащи ред.
Ще припомним, че създателят на капките Иван Качов посочва като минимален период за лечение един месец при леките случаи. Чистенето на кръвоносните съдове става според него за около два месеца, а тежките случаи на запушени съдове се оправят за период от 3 до 6 месеца.
Говори се, че производственият цех в Павел баня е в състояние засега да произвежда по стотина флакона от капките „Холестенорм“ седмично.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 10, 2010 9:03 am 
Newbie
Newbie

Добре няма ли хора които са ползвали вече капките срещу висок холестерол да кажат дали има ефект от тях или е поредната измама да вземат парите на хората.Намерих лекарството което се прави в Франция и в Канадски сайт, но там пише че си е чисто лекарство не е на билкова основа ,може в Бг само името да са откраднали ,как мислите ?

http://www.abconlinepharmacy.com/ns/customer/product1665-c-p1#bezalip_information

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 10, 2010 9:10 am 
Administrator
Administrator
Аватар

Затова качих последната статия. Това е върх на подигравката. В Павел баня нямало капацитет да произвеждат повече. Смяяях!!!! Но тъжен!

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 10, 2010 5:05 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Вижте мненията и на други наши колеги:
http://pharmclub.info/e107_plugins/foru ... 46125.last

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 11, 2010 7:56 am 
Administrator
Administrator
Аватар

Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 40.88 KiB | Прегледано 6945 пъти ]
Прикачени файлове:
2.jpg
2.jpg [ 50.36 KiB | Прегледано 6945 пъти ]

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 11, 2010 8:37 am 
Newbie
Newbie
Аватар

Защо ще питате специалистите?
Обърнете се към магическото кълбо -
http://bg.m8ball.com/index_bg.php?last=1474126.
Хората вече са го питали дали действат капките и отговорът е положителен.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 12, 2010 4:55 am 
Newbie
Newbie
Аватар

http://www.pravmladeji.org/node/928
Добро утро, скъпи съфорумци! Следя с интерес тази дискусия. Всеки има право на свое мнение. За мен като верен православен християнин е важно мнението на Православната Църква. Негово Високопреосвещенство Сливенският Митрополит Йоаникий препоръчва хапчетата да се пият със светена вода! От Седемте благодатни тайнства на Църквата най-важни за боледуващия човек са Елеосвещение (Маслосвет), Покаяние и Изповед , и най-важното е - Светото Причастие! Тогава, след като сме се очистили от греховете и страстите, приемаме в себе си Христа под вид на хляб и вино.
При цялото ми уважение и към официалната и към алтернативната медицина без Божия помощ никой не може за оздравее!

Ние сме неправославен народ и затова толкова много хора боледуват и умират! Болници и аптеки колкото щеш! А колко православни храмове имаме в сравнение с джамиите, които никнат като гъби!
Виждам тук образовени и интелигентни хора! Всеки може да потърси и да си свали двата филма, които съм гледал и мога да препоръчам - "Остров" и "Великата тайна на водата"!
За следващия път ще потърся една статия от портала "Православие.бг" в която пише за един руски епископ, който е бил и хирург. ПРеди всяка операция е отправял молитва към Бога, прекръствал себе си и болния. И операциите били сполучливи! С Божия помощ!

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 4 от 6   [ 60 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща