АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Сря Дек 13, 2017 10:48 pm

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 7 от 9   [ 85 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Врачките - да обменим опит
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:22 am 
Jr. Member
Jr. Member

Пепа Драгнева от Варна-по имейла си писахме,имала връзка с Акашовите записи.Зададох пет въпроса с име,рождени дати,месторождение...Доста подробна информация ѝ дадох.Иначе тя има връзка с Акашовите записи,колкото и аз.
Таксата е петдесет лева.
Телефонът е 052 61 45 90.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 5:52 am 
Jr. Member
Jr. Member

Полина от Плевен-чухме се по скайпа-снимки,три имена и рождени дати.
За здраве не ми позна нищо-то не бяха горни зъби,та долни,та бъбреци,та глупости...
Мен не ме описа добре.Него обаче го описа добре,но после разбрах,че това може да си го прочетеш в някой хороскоп.Аз съм била духовно извисена личност,той духовно принизена.
Той щял да се премести да живее в друг град в провинцията,да се ожени за някоя,която не обича и да има две деца.
Моят човек бил с куфарче...2014 трябваше да дойде.
После ме пита обичам ли да чета книги за духовното?и аз казвам не.А какви книги обичам???И аз-криминалета,класика.Тя пак продължава-ама обичаш и книги за духовното,нали?Не,не обичам.
След това започна да ми говори,че ако аз не ѝ платя,ще и бъда длъжница в следващия живот.Платих си,няма да съм длъжница,я...
Такса официална няма-колкото пратиш.
Телефонът е 0897479323.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 5:58 am 
Jr. Member
Jr. Member

Мария Пенчева от Ямбол-гледа на обикновени карти,пита само за името.Първия път беше доста точна.И аз си помислих колко много познава.Всъщност колкото по-малко те познава,толкова по-добре.После започва да си реди едни глупости...
Последния път като ходих-боядисала си си косата-ми да,то не трябват карти,за да познаеш.Отслабнала си-не съм,аз съм вече двойна в сравнение с миналата година.Купила си жилище-не ,не съм.Обаче тя упорства-купила си.Абе казвам,не съм купила.И тя рече и отсече-до един месец значи.Е,месецът мина.Сменила си работа-ами ,не съм...
За лични неща никога не ми е познавала.Там се отдава на анализи.
При първо посещение винаги намира магия и ако не я развалиш,всеки път ти обяснява,че едва ли не ще умреш от тази магия.Е,ако тя ти я развали-друго нещо вече,сто години живот направо не ти мърдат.
Такса официална няма-колкото дадеш.
Телефонът е 0897977940.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 6:00 am 
Jr. Member
Jr. Member

Валентин Начев от София-той на нумеролог се прави,кафе пих ли,не пих ли-съвсем съм забравила.Много малко време стоях при него.Говори ми за моята мисия в живота,както и за мисията на Х.И накрая изтърси-ако искаш да имаш този човек,ще го имаш.само че не стана така,както той каза.Просто рекламата му идва в повече.Не си струва парите.Не съм отишла да слушам глупости,четени в някой хороскоп.
Таксата му е тридесет лева.
Телефонът е 0899 130 540.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2017 7:06 am 
Administrator
Administrator
Аватар

Диляна написа:
Валентин Начев от София-той на нумеролог се прави,кафе пих ли,не пих ли-съвсем съм забравила.Много малко време стоях при него.Говори ми за моята мисия в живота,както и за мисията на Х.И накрая изтърси-ако искаш да имаш този човек,ще го имаш.само че не стана така,както той каза.Просто рекламата му идва в повече.Не си струва парите.Не съм отишла да слушам глупости,четени в някой хороскоп.
Таксата му е тридесет лева.
Телефонът е 0899 130 540.

С моя патешки мозък, ходих при него няколко пъти. Каза ми неща, които ми харесаха, но не се случиха, после ходих, за да ми каже защо не са се случили. Ля ми восък. След това въобще спря да ми вдига телефона, явно се е изчерпал и реши да ми спести 30 лева.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 14, 2017 5:29 am 
Jr. Member
Jr. Member

Олга Георгиева от София-таролог-ужассссс.Тази жена беше уникална.Цепих картите и си мислех за проблема(демек за него).И започна тя да ги вади една след друга и мълчи.Гледам,че са само големи аркани,обаче си мълча.
И тя започна-ще стане,няма проблеми,ама ти какво правиш по въпроса,то тука секс трябва.Значи като го видиш утре,нахвърляш му се и почваш да го целуваш...Какво ме гледаш с тези невинни очи,какво ми ги развяваш тези ресни(пончото ми е с ресни).
Показах снимка-аууу,гледай какъв е хубав...ами аз такова знам...
Та за толкова таро и аз знам...
Таксата е петдесет лева.
Телефонът е 0988882808.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 15, 2017 4:37 am 
Jr. Member
Jr. Member

Зоя от Нови Искър-чухме се по телефона,груба,лоша,само вика и крещи.До колко е познала настоящата ситуация,не знам-просто каза факти,които не мога да проверя.За бъдеще не ми каза нищо.Разбира се-магия откри.Преди месец пак я търсих,но телефонът беше изключен.Мои познати също са я търсили,скоро след като споделих за нея,но не са могли да я намерят.
Намерих познати в Нови Искър-никой нищо не е чувал за нея.
Започнах да си мисля,че това е една моя позната или някоя нейна приятелка,която се е правила на гледачка.Тоест,човек,който ми знае историята и е щастлив,че не е с добър край.Мотивите все още са ми неизвестни.
Такса-няма,питах,но не ми даде адрес и ако е наистина тази,за която си мисля,как да даде...
Телефон- 0877 398668.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 16, 2017 7:15 pm 
Jr. Member
Jr. Member

Елвира Воронина от София-писахме си на имейл,стандартното-имена,дати на раждане.Сякаш имаше попадения тази жена,но ми каза,че съм имала родова магия,на пътя ми била разлята мъртвешка вода и ми искаше някаква сума да неутрализира нещата.Аз обаче не я дадох.
Последния път завоалирано ми каза:може да стане,но може и да не стане.
Такса няма.
Телефонът е 090063080 вътр.150.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 17, 2017 2:40 am 
Jr. Member
Jr. Member

Ели Маринова от София гледа на таро и е нумеролог.Неведнъж съм пращала смс-и,преди имаше сайт,който закри.
Казах име,дата на раждане и се започна едно писане,смятане-половин час.Започна да ми обяснява значението на числата-нищо повече от написаното по интернет и в книжките по нумерология.
Нареди ми едни карти таро-точно четири и каза-тука връзка не може да има,но за бизнес-да.После разбрах,че и за бизнес не става човекът.
На разни въпроси в сайта си ми е отговаряла долу-горе,последния път беше доста точна.
След това започна да ми дава модни съвети-не можело да се обличам като пенсионерка,аз да не съм била монахиня да нося черни дрехи.
Таксата е четиридесет лева.
Телефоните са 0896 530 106;02 929 82 16; 0889 475 556.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 17, 2017 11:46 pm 
Jr. Member
Jr. Member

С това моят богат опит приключва-има и други,но не помня телефони,а без телефони няма смисъл да ги споменавам.А и най-вероятно не си спомням какво са ми обещавали.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 7 от 9   [ 85 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща