АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Авг 05, 2021 1:13 pm

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 21 от 22   [ 215 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Врачките - да обменим опит
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2021 8:49 am 
Newbie
Newbie

Аз лично не го намирам за нормално. Нали това му е интересното на живота - да не знаеш какво те очаква. :)
Иначе да се похваля направих си банята топ благодарение на http://keramo-bg.com/. Препоръчвам!

Споделяне във Facebook

Последна промяна jimm33 на Вто Юни 29, 2021 1:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2021 2:40 pm 
Newbie
Newbie

И как се очаква тогава човек да се премести където и да е например или да приеме еди кое си предложение за работа? То така може да обиколиш 100 града или работни места, докато намериш точната. Аз искам ясновидка да ми каже кои професии и градове са благоприятни и кои не за мен.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 28, 2021 8:10 am 
Newbie
Newbie

mihail написа:
И как се очаква тогава човек да се премести където и да е например или да приеме еди кое си предложение за работа? То така може да обиколиш 100 града или работни места, докато намериш точната. Аз искам ясновидка да ми каже кои професии и градове са благоприятни и кои не за мен.

Бог живее във всичко, тоест навсякъде и във всички същества - минерали, растения, животни и човека. Интуицията е гласа на Бога, който е абсолютно безпогрешен винаги, но е изключително бърза като отговор и време, стотни от секундата и после идва мисълта и човек се раздвоява. Отговорите на всички въпроси са вътре в нас, те идват от Бога, който живее в нас и неговите представителите са духа и душата ни, както и съзнанието ни. Ако човек търси отговори на въпросите само на вън, той не живее своя живот а живее живота на другите и после съответно ако нещо не му хареса от съвета, който са му дали, той обвинява тях. За мен идеята на ясновидството не е да ти реши всички задачи в живота а да ти даде насоки и да ти помогне, но ако очакваш 100% от тях, за мен това означава, че човек не иска да поеме отговорност за живота и изборите си и аз мисля, че това е част от красотата на живота. Понякога бъркаме, но така се развиваме и после, ако сме разумни не повтаряме погрешката, че и може на други да помогнем, Чрез нашия опит.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 03, 2021 8:32 pm 
Newbie
Newbie

Ами съгласете се, че да познаеш на въпрос от типа "Ще се съберем ли с Гинка/Пешо?" не е трудно. Има 50% шанс и лъжеврачка да налучка. И аз може да позная такъв въпрос. А повечето хора, поне ако се съди от повечето в БГ мама ходят за такива неща и после им излиза име на операторките, че уж познавали. Виж, да ти каже въпрос който не е с отговор да или не само истинските го умеят. И да, от една страна от нас си зависи, но всеки човек си има по-благоприятни и неблагоприятни градове. Лично изпитано.

Единствената на която попаднах в БГ и е истинска е Светлана от Герена/Сухата река. Тя започва да говори без да подпитва. И позна и описа хора, които срещнах по-късно - външен вид, имена, видя и бъдечия ми дом и ми го описа. А не Ваня Спасова за 60 лв. да ми каканиже измислици и да ми казва каквото искам да чуя. Красиви, но лъжливи приказки. И всеки път повтаря това което си мисля, т.е. всеки път сменя прогнозата. Моля някой да даде нейн актуален номер! :)

А се наслушах на глупости от Мариана Желева, Петя-Ирина, Боряна Ангелова от Дианабад, Ангел от Дианабад, Ваня Спасова, Николета Йохансен, ясновидка Даная, Ина от Женския дето реди рими, Емилия от Пиротска, Маги по Вайбър и други такива прехвалени. И да не забравя наглата и безпардонна Лина която сама се рекламира непрекъснато в Бг Мама. Глупости и измислици мога да чета безплатно в един форум за гадания дето отговарят анонимно.

Като се замисля всички имена съм ги видял в темата в БГ мама, та или сами се хвалят шарлатаните, или самите им абонати са такива лековерни и лесно манипулируеми. Щом една абонатка на Ангел изтърси "Ами нямам много полза от неговото леене на куршум, но постоянно идвам", са ми ясни какви са повечето врачки, които се въртят в онази тема. И отбележете, все питат за бъдещето и "Доколко предсказанията й се сбъдват - това още не мога да потвърдя, рано е, но в нейно лице аз вече имам довереник, мъдър довереник при това." Смях, поне да питаха и за миналото, то по минало и настояще се познава дали един човек е ясновидец според мен. А аз продължавам да търся човек, който разваля проклятия и магии.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 12, 2021 11:20 am 
Newbie
Newbie

Здравейте, никой ли няма новия телефон на Светлана от Сухата река в София? Само тя, Роси Стефанова и една жена в чужбина са ми познавали.
Имало и някаква жена леля Данче от Павлово, работила в павилион за вафли и много познавала, някой ходил ли е при нея? Ето тук има позитивни отзиви за нея: https://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=3756004&sid=7f2a6d08b59a747950f1d15e76a30b52#p3756293

Споделяне във Facebook

Последна промяна mihail на Вто Юли 13, 2021 8:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 13, 2021 8:10 am 
Newbie
Newbie

Ето и мнение за някаква жена от Божурище край София в Сподели.нет, там препоръчват и някаква Белла с телефон 0899 08 68 38:

Цитат:
Поразпитай за една баба от божурище на възраст 60/65години до площада е точно.Тя лее на куршум и на мен лично много ми е помагала!Хем извади стреса който имах,хем позна миналото ми и хем ми каза в бъдещ план какво ме очаква.Някой от нещата които ми каза в бъдеще се случиха след 3/4месеца а други след 6/7месеца а останалите ги очаквам да ги имам напредвит пък ще видим.Аз лично много съм доволна от нея,говори предимно позитивни неща и не ме плаши или шашка.Имах малко неприятности преди това с малък бизнес който не потръгна и задълбах покрай него,тя определено виждаше какъв е бил проблема и ми обясни някой работи.За други не смея да препоръчвам защото си говорят празни приказки.Ако имаш интерес към жената може да отидеш и да поразпиташ за телефон за връзка понеже мина много време от както аз съм ходила и вече нямам контактите с нея,спомням си че е точно до площада във втория блок.Успех ,жената е също така туркиня но не се шашкай,много мила и добра

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 15, 2021 10:23 pm 
Full Member
Full Member

Коя е Роси Стефанова?

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 16, 2021 10:51 pm 
Newbie
Newbie

Роси Стефанова отговаряше на имейл и дори не ми е искала пари. Доста познаваше, сигурно над 80%, но жената се отказа да гледа и не желае да й давам имейла. Дори ми кажа да не й пиша и аз вече, затова ще уважа волята й.

А ето един списък от друг форум, напълно се съгласявам за всички тези, защото и аз бях при тях и мисля абсолютно същото за тях, само ще добавя, че на мен и Пепа от Хаджи Димитър и Цеца от Надежда ми гледаха... но нищо не видяха. Шмекери, измамници са тези от тоя списък по-долу, че някои направо вредят!

Николета Йохансен - хороскоп тип общи приказки
Ангел Дианабад - никакъв резултат от чистенето, за гледането се наслушах на клишета, не е ясновидец!
Мариана Желева - глупости
Ина от Женския - искаше да ме насочи към нещо лошо за мен и сякаш ти вкарва лоша енергия
Петя-Ирина Редута - гледа ме умно, мълчи и "Питай!, защото иска да й се подава инфо
Ясновидка Даная - потрес!
Емилия Пиротска - нейните ритуали вредят, нищо което каза не стана, ще срещна любовта пътувайки, това трябваше да стане до края на 2015-та хаха
Лина от ясновидство.ком - много грубо отношение, а я чаках час да се накани великата ясновидка. Била забравила, но да вземе парите не забрави
Боряна Ангелова Дианабад - вещица от най-лош вид, сякаш прехвърля лоша енергия
Ваня Спасова от Лагера - всеки път просто казва това, за което си мисля, за другото да е хванала най-много 20%, не е зле, но 60 лв й е много
Маги от Вайбър - общи приказки тип хороскопче.

Като се сетя колко пари пръснах по тези!
При Цеца [има предвид от Надежда] и Пепа от Х. Димитър така и не успях да се вредя, но по-добре, че лъжеха още по телефона, че били болни, не гледали и бля, а тук писаха, че са им гледали по същото време.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 17, 2021 9:44 pm 
Newbie
Newbie

Звънях на Белла на 0899 08 68 38 и ми дава, че е закрит. Ех, явно скоро няма да намеря ясновидка. Повтарям питането си за нов телефон на Светлата от Сухата река. :)

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 19, 2021 9:32 am 
Full Member
Full Member

Пепа за нищо не става .Само като се сетя за прогнозите ѝ.

Напоследък търся в олх и базар.бг -рядко ,но намирам и читави.

Споделяне във Facebook

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 21 от 22   [ 215 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща