Жена роди на улица в центъра на София
25 юли 2009 | 17:35 | Агенция "Фокус"
София. Екипите на "Бърза помощ" са помогнали на жена да роди на място. Това е станало към 16.30 часа в центъра на София в района на ул. „Тодор Александров” и ул. „Вашингтон”, съобщи за Агенция „Фокус” дежурният д-р Любомир Ровелов. Раждането е минало нормално.
В "Пирогов" е постъпила пациентка, която е била блъсната от автобус, докато е пресичала улица в района на бул. „Сливница” и ул. „Опълченска”. Има съмнения за счупване на долен десен крайник, контузия на таза и гърба. Жената е в съзнание и предстои да и бъдат направени допълнителни изследвания, за да бъдат установени нараняванията.
Трима души са припаднали на улицата заради горещините.
Грета ПЕТРОВА
Споделяне във Facebook