АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 8:00 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Жена роди на улицата
МнениеПубликувано на: Съб Юли 25, 2009 5:42 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Жена роди на улица в центъра на София
25 юли 2009 | 17:35 | Агенция "Фокус"
София. Екипите на "Бърза помощ" са помогнали на жена да роди на място. Това е станало към 16.30 часа в центъра на София в района на ул. „Тодор Александров” и ул. „Вашингтон”, съобщи за Агенция „Фокус” дежурният д-р Любомир Ровелов. Раждането е минало нормално.
В "Пирогов" е постъпила пациентка, която е била блъсната от автобус, докато е пресичала улица в района на бул. „Сливница” и ул. „Опълченска”. Има съмнения за счупване на долен десен крайник, контузия на таза и гърба. Жената е в съзнание и предстои да и бъдат направени допълнителни изследвания, за да бъдат установени нараняванията.
Трима души са припаднали на улицата заради горещините.
Грета ПЕТРОВА

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов