АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 11:04 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 3 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: izbelvane na zabite/bezplatni pregledi
МнениеПубликувано на: Чет Авг 13, 2009 10:26 am 
Newbie
Newbie

Регистриран на: Чет Авг 13, 2009 9:58 am
Мнения: 1
ОЧАКВАЙТЕ! По случай светлия празник Успение на Пресвета Богородица
и Ден на гр. Варна – 15 август 2009 г.
БЕЗПЛАТНИ ПРОФИЛАКТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ И КОНСУЛТАЦИИ
+ 5% отстъпка за фотополимерна пломба

в клиника „Д-р Ботев” -
от 10 до 14 август включително
за деца до 14 год.възраст и техните майки!
Заповядайте!

Адрес на Дентална Клиника Д-р Ботев:
гр. Варна, ул. Кюстенджа, № 16
тел.: 052/ 634 755
0896/ 753 752

www.botev-dent.com
ел. поща: clinic@botev-dent.com

skype: clinic-botev
(Skype user: D-r Svetlozar Botev)

Работно време:
От понеделник до петък - от 9 до 18 ч.

ПРОФЕСИОНАЛНО ИЗБЕЛВАНЕ НА ЗЪБИТЕ
С BEYOND™ Whitening СИСТЕМА (USA) .
САМО ЗА 350 лв.!

До 14 нюанса по-бели зъби!
Повече...
на www.botev-dent.com

ПРОМОЦИЯ
"УСМИХНИ СЕ НА ЛЯТОТО!"
AIR FLOW + ПОЧИСТВАНЕ НА ЗЪБЕН КАМЪК-
САМО ЗА 70 лева

(стандартна цена 100 лв.)
Повече...
на www.botev-dent.com

Споделяне във Facebook



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:izbelvane na zabite/bezplatni pregledi
МнениеПубликувано на: Чет Авг 13, 2009 12:24 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Ок ,няма проблем да правите реклама, но тогава ще Ви помоля да консултирате потребителите.Специално пускам тема в  http://www.aspirinbg.com/http://aspirin ... .php?f=3.0

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Последна промяна Anonymous на Чет Авг 13, 2009 12:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:izbelvane na zabite/bezplatni pregledi
МнениеПубликувано на: Чет Авг 13, 2009 10:23 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
И моля пишете на кирилица (имам предвид заглавието в случая)

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 3 мнения ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов