АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 7:05 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Бягайте-падат чукове!
МнениеПубликувано на: Вто Юли 28, 2009 10:34 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Внимание! Чукове падат от небето! 

вторник, 28 юли 2009

Днес се очаква паднат на Земята отломки от инструменти, загубени от астронавтите на НАСА по време на излизанията им в открития космос.

По изчисления на НАСА тъкмо днес е денят, в който онова, което е останало от изпусната чанта с инструменти, трябва да достигне земната повърхност.

Инструментите за работа в космоса се правят от специална легирана стомана и поради тази причина не всички от тях ще изгорят в атмосферата, съобщи БГНЕС.

Става дума най-вече за чантата с инструменти, изпусната в открития космос през ноември 2008 г. от американската астронавтка Хайдемари Стефанишин-Пайпър. Единственото, което тя успя да каже, когато изпусна чантата, бе: "О, Боже мой!"

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов