АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 8:57 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Кой уби морето?
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 10:19 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Днес получих от тази козметика -Калканжиева е внасяла.Е, може ли така да си кръсти фирмата?

Изображение

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Последна промяна Anonymous на Чет Авг 06, 2009 10:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Кой уби морето?
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 11:23 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
Явно защото производителя има "Мъртво море " в името на фирмата си
Пък иначе тя Калканджиева не мисля,че е с голям интелект ! :)))

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов