АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 8:00 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Не е истина
МнениеПубликувано на: Сря Авг 05, 2009 9:57 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Пестете вода - пишкайте под душа
05.08.2009 18:18
Бразилски природозащитници твърдят, че това може да намали значително годишната консумация на скъпоценната течност

   

Телевизионна реклама в Бразилия призовава хората да пестят вода, като уринират под душа.

От природозащитната група SOS Mata Atlantica (SosMatatlantica.org.br) твърдят, че кампанията е шеговита, но всъщност успехът й ще успее да убеди хората да намалят прекомерната консумация на вода. Както е известно, тоалетното казанче е един от най-големите консуматори на скъпоценна течност в едно домакинство.

Еколозите са на мнение, че ако всяко семейство използва едно тоалетно казанче вода по-малко на ден, това може да намали консумацията с 4 380 л на година. Говорителката на организацията Адриана Кфоури казва, че рекламата е "начин да подхождаме към сериозни теми със закачка".

Рекламите показват анимирани човечета от всякакви професии, които се облекчават под душа, а детски глас зад кадър призовава хората да спестяват вода и по този начин да пазят природата.
Източник: VESTI.bg

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Не е истина
МнениеПубликувано на: Сря Авг 05, 2009 11:11 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
Аз не виждам нищо лошо в това, всъщност дали някой специално би си спрял душа,ако му се пикае ,за да отиде до тоалетната чиния ...???
Аз не !
Така че, пестете :)))))))))

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов