АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 11:02 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 8 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Пон Авг 03, 2009 9:26 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Филм на Елена Йончева ще разследва Бойко Борисов

 

Според сценария, "бившата премиерша" щяла да разследва и контактите на много сръбски водачи с българските групировки по времето на югоембаргото. Запознати са убедени, че Йончева ще търси компромати срещу новия премиер Борисов и връзките му с хора като Аркан, Сретен Йосич, Роберт Матанич, Цеца Величкович.





Шеф от българската национална телревизия вече разписал командировъчното, с което известната журналистка Елена Йончева заминава за Сърбия, за да снима филм за развитието на страната след военните кризи и диктатурата на Милошевич.

Според сценария, "бившата премиерша" щяла да разследва и контактите на много сръбски водачи с българските групировки по времето на югоембаргото.

Актуални медийни стожери веднага забелязаха политическата поръчка в тази акция.

Няма как ровенето на Елена Йончева в Сърбия да е нелепо съвпадение - още повече, че любимият й загуби катастрофално изборите.

Запознати са убедени, че Йончева ще търси компромати срещу новия премиер Борисов и връзките му с хора като Аркан, Сретен Йосич, Роберт Матанич, Цеца Величкович и др.

Със сигурност след филма премиерът ще побеснее, убедени са медийни наблюдатели.

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 3:07 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
Елена не се ли раздели с бат Серго????

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 3:13 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
rock baby написа:
Елена не се ли раздели с бат Серго????

Може да разчитада се съберат пак.Старата любов........

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 3:14 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
Десислава написа:
rock baby написа:
Елена не се ли раздели с бат Серго????

Може да разчитада се съберат пак.Старата любов........


Може да са си останали "добри приятели " :)))

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 3:24 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Неее- добри приятелки.

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 3:27 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
Десислава написа:
Неее- добри приятелки.

Хмм, Елена да не е била параван на другаря премиер ????

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 8:58 pm 
Newbie
Newbie

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 1:22 pm
Мнения: 21
Сергей - бъди гей :)

Споделяне във Facebook



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:Хайде на компроматите
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 11:50 pm 
Full Member
Full Member
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm
Мнения: 132
Местоположение: Добрич
veihaivei написа:
Сергей - бъди гей :)

Добре ,че не живеем в онова време,че досега щяхме вече да сме на дългосрочна почивка на Белене :))))))

Споделяне във Facebook


_________________
щъпук


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 8 мнения ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов