АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 5:52 am


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Съобщение
 Заглавие: За менчето и Бойко
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:07 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Наказаха бодигарда с премиерското менче
Полк. Иван Георгиев не трябвало да изземва функциите на протокола

СОФИЯ. Полк. Иван Георгиев от Националната служба по охрана (НСО), който лисна менче с вода и здравец на новия премиер Бойко Борисов пред Народното събрание, отнесе наказание за жеста си.
"Повече отива на хора в носии да лискат менчета, а не на служители на Националната служба за охрана (НСО). Това не се вписва в нашия протокол, просто ние работим нещо различно", коментираха пред "Стандарт" от службата за охрана на властта.  В деня на клетвата полк. Иван Георгиев, който е шеф на охраната в парламента, направи личен жест към току-що заклелия се министър-председател Бойко Борисов. Той му пожела успех и му лисна вода за късмет на изхода на парламента. Поводът - преди осем години Георгиев не допусна Генерала да влезе в сградата на Народното събрание. През 2001 г. сегашният премиер пробва да влезе заедно с лидера на НДСВ Симеон Сакскобургготски, но охраната го спря. Бойко отказа да остави на парадния вход пистолета си, в резултат на което държавните бодигардове не го допуснаха в сградата. Според гардовете в парламента Георгиев решил да лисне менчето в знак на извинение. А усмивката на новия премиер повече държавни охранители тълкуваха като знак за прошка.  От НСО отказаха официален коментар какво е наказанието на полк. Иван Георгиев.
Милена МИНЧЕВА

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов