АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве  

Дата и час: Чет Юни 25, 2026 12:07 pm


Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Ретропарад
МнениеПубликувано на: Чет Авг 13, 2009 10:43 pm 
Administrator
Administrator
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm
Мнения: 2355
Монахини със ситроенче ще събират погледите в Несебър
Веселин Максимов

Малък модел „Ситроен" като от великата поредица за полицая от Сен Тропе с Луи дьо Фюнес ще бъде една от атракциите на предстоящия ретропарад на автомобили в Несебър. В ролята на монахините, които се придвижваха с паметната кола, ще се превъплътят дъщерите на местен бизнесмен, собственик на возилото.

Автомобили от Втората световна война, мотоциклет с картечница на коша и военни мотори със следи от куршуми ще приковат още вниманието на посетителите. Двуколесните от 20-те и 30-те години на миналия век имат ремък, вместо верига, спирачка - дървено трупче, а фарът се пали с клечка кибрит и газ.

Сред останалите експонати ще бъдат автомобилът „Чайка" на комунистическата партийна ръководителка Цола Драгойчева и „Форд Мустанг" от 1968 година.

Шестото издание на станалия вече традиционен ретропарад е на 22 август.

Споделяне във Facebook


_________________
„На зло куче – зъл прът“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов