 |
АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве
| Автор |
Съобщение |
|
Десислава
|
Заглавие: Земетресения , наводнения,гръмотевици Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 10:24 am |
|
| Administrator |
 |
 |
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm Мнения: 2355
|
Трусът е бил с магнитуд 4,4 по Рихтер, според актуализираната информация на ЕССЦ 05 август 2009 | 11:13 | Агенция "Фокус" София. Земетресението, усетено на различни места в България е било с магнитуд 4,4 по Рихтер - това сочи актуализираната информация на интернет страницата на Европейски средиземноморски сеизмологичен център (ЕССЦ), показа справка на Агенция “Фокус”. Актуализирани са данните и за епицентъра на труса - в Черно море, на 63 км източно от Варна, 25 км източно от Каварна, 19 км югоиз ... Споделяне във Facebook
_________________ „На зло куче – зъл прът“
Последна промяна Anonymous на Сря Авг 05, 2009 10:44 am, променена общо 1 път
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Десислава
|
Заглавие: Re:Земетресения , наводнения,гръмотевици Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 10:44 am |
|
| Administrator |
 |
 |
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm Мнения: 2355
|
В столицата има сигнали за няколко наводнени подлеза 05 август 2009 | 10:43 | Агенция "Фокус" София. Постъпили са сигнали за няколко наводнени обекта заради обилния дъжд в столицата, съобщиха за Агенция “Фокус” от Столична община. Наводнен е участък в района на моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Резбарска”, моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Витиня”. Наводнен е подлез на бул. „Цариградско шосе” и ул. „Незабравка”. Паднал е гръм върху разпределителни кутии на захранването на тролеите на бул. „Цариградско шосе” и на бул. „Владимир Вазов”, както и върху тролей, който се е движил по линия номер 2 в кв. „Хаджи Димитър”. Няма пострадали. Авариите са отстранени. Колите на градския транспорт се движат навсякъде. Росица ГЕОРГИЕВА Споделяне във Facebook
_________________ „На зло куче – зъл прът“
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Десислава
|
Заглавие: Re:Земетресения , наводнения,гръмотевици Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 10:46 am |
|
| Administrator |
 |
 |
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm Мнения: 2355
|
Пета степен по скалата на Рихтер е магнитудът на земетресението, съобщи Николай Милушев 05 август 2009 | 11:31 | Агенция "Фокус" София. Пета степен по скалата на Рихтер е магнитудът на земетресението, което бе усетено в Североизточна България. Това каза пред Агенция “Фокус” Николай Милошев, директор на Геофизичния институт към БАН. Епицентърът на труса е в Черно море на югоизток от нос Калиакра. В момента се уточнява в каква част от страната е усетено земетресението. Споделяне във Facebook
_________________ „На зло куче – зъл прът“
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Десислава
|
Заглавие: Re:Земетресения , наводнения,гръмотевици Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 11:36 am |
|
| Administrator |
 |
 |
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 5:23 pm Мнения: 2355
|
Ето тук можете да си следите за земетресенията - http://www.emsc-csem.org./index.php?page=home . Тейче, като чета в Добрич какво е и като знам на кой етаж си, не ми се мисли къде си се покрила.И ако вали като в София....... Споделяне във Facebook
_________________ „На зло куче – зъл прът“
Последна промяна Anonymous на Сря Авг 05, 2009 1:08 pm, променена общо 1 път
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Куку Ми Цин
|
Заглавие: Re:Земетресения , наводнения,гръмотевици Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 2:52 pm |
|
| Full Member |
 |
 |
Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 8:31 pm Мнения: 132 Местоположение: Добрич
|
Десислава написа: Ето тук можете да си следите за земетресенията - http://www.emsc-csem.org./index.php?page=home . Тейче, като чета в Добрич какво е и като знам на кой етаж си, не ми се мисли къде си се покрила.И ако вали като в София....... Оох,много страшно беше,само дето не напълних гащите ( с извинение ) Нали сме на 11 етаж, добре че мъжа ми си беше у нас,че иначе сигурно щях да изперкам ! Доста време ни люля . А дъжд няма, един пек е тук, не ти е работа ! Стой на сухо,Реджи !  Споделяне във Facebook
_________________ щъпук
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани, и 1 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|
 |